Formy płatności - ADAMEX

DOSTAWA

Tylko na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX.

Zakupy powyżej 1999,00 zł – darmowa dostawa. W przypadku zakupów poniżej tej wartości opłata za wysyłkę 1 paczki wynosi 24,60 zł.

 

Możesz śledzić swoją przesyłkę klikając w ten link

Następnie pod napisem „Monitoruj przesyłkę krajową” w polu „Wpisz numer przesyłki” podaj 12-cyfrowy numer przesyłki, który otrzymasz od nas mailowo.

Wysyłki realizowane są u nas 2 razy w tygodniu, we wtorki oraz w czwartki. Paczki docierają do klientów na następny dzień roboczy. Każdorazowo nasz Dział Obsługi Klienta awizuje wysyłkę telefonicznie.

 

PŁATNOŚĆ

– Tradycyjny przelew bankowy

– Szybkie płatności PayU

PayU to forma szybkich płatności internetowych. Wybranie tej metody w podsumowaniu zamówienia spowoduje przeniesienie Cię do osobnej strony w celu dokonania płatności. Możesz wybrać jedną spośród wielu opcji płatności, które oferuje metoda PayU:

  • Przelew (z wybranych banków)
  • BLIK
  • Płatność kartą
  • Masterpass
  • Google Pay, Apple Pay

 

– Płatność za pobraniem – za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Pamiętaj również, by przygotować odliczoną kwotę płatności – kurierzy nie są zobowiązani do wydawania reszty.

Zadbaj o to, aby adres potrzebny do doręczenia paczki był prawidłowy i zawierał kompletne informacje. Upewnij się również czy podany przez Ciebie numer telefonu jest poprawny, ponieważ umożliwia kurierowi kontakt z Tobą dot. doręczenia przesyłki.