BAZA DO FOTELIKA AVIONAUT ISOFIX IQ 2.0 C

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis produktu

BAZA DO FOTELIKA AVIONAUT ISOFIX IQ 2.0 C

Baza Isofix IQ 2.0 C to baza kompatybilna z fotelikami polskiego producenta fotelików Avionaut. Zamontujesz na niej foteliki takie jak: Avionaut PixelPixel PRO 2.0 C, AeroFIX 2.0 C i AeroFIX RWF 2.0 C oraz dostępny w naszej ofercie fotelik Cosmo.

Szybki i bezpieczny montaż bazy w autach wyposażonych w złącza Isofix zapewnia intuicyjny system instalacji, a dodatkową stabilność i ochronę podczas zderzeń czołowych zapewnia noga podpierająca.

Baza Isofix IQ posiada system Click’n’Drive, który ułatwia montaż fotelika. Wystarczy wpiąć ją w złącza Isofix ukryte w tylnej kanapie auta, rozłożyć teleskopową nogę podpierającą i gotowe! Następnie możesz w prosty sposób zamontować fotelik na bazie, a głośne kliknięcie poinformuje Cię, że siedzisko jest poprawnie zamontowane. Co więcej, baza ma wbudowaną sygnalizację, która informuje o poprawności wpięcia fotelika.

Bardzo ważnym elementem bazy jest również rama antyrotacyjna gwarantująca dodatkową ochronę w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń drogowych, ponieważ uniemożliwia obrót całej konstrukcji. 

Informacje dodatkowe

Kolor

Black

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.